Краще патенте бюро до ваших послуг

19.01.2018 20:58 6

Краще патенте бюро до ваших послуг

У наш час, напевно, всім відомі поняття патент і інтелектуальна власність. Без цих понять наші досягнення були б безглузді. При цьому, необхідно ще правильно скласти патент, адже це основа всіх основ. Давайте розберемо основні поняття. Отже, інтелектуальна власність - це результат творіння людського розуму. До його об'єктів належить винаходи, літературні та художні твори, символіка, назви, зображення, які використовуються в комерційних цілях. Патент, якщо говорити коротко, це привласнення. Для того, щоб запатентувати інтелектуальну власність необхідно знайти справжніх професіоналів, адже якщо документ не вірно складений, то вважайте що його немає. Тому, кращого ніж ВайзГруп - патентне бюро ви не знайдете.

Компанія реєструє та захищає права на інтелектуальну власність. До ваших послуг також наступне: реєстрація штрих коду, авторського права, об'єктів інтелектуальної власності в митному реєстрі, оцінка об'єктів інтелектуальної власності, патентування та реєстрація торгових марок. До кожної послуги є докладний опис та орієнтовна вартість, тому більш детально ознайомитися з цією інформацією можна на веб-ресурсі. На сайті ви можете почитати відгуки інших клієнтів та таким чином не будете сумніватися у виборі компанії. У команді працюють кваліфіковані юристи та фахівці, які не перший рік обслуговують клієнтів як на території України, так і за її межами. Вам допоможуть у вирішенні найрізноманітніших питань незалежно від складності. За весь час роботи компанії нараховується дуже багато зареєстрованих угод, торгових марок та патентів.

Крім цього, компанія проводить навчання у вигляді семінарів та вебінарів. Зі списком найближчих семінарів ви можете ознайомитися на веб-ресурсі. Способи оплати - через ПриватБанк, готівковий розрахунок або ж безготівковим розрахунком. Якщо у вас виникають додаткові питання, Ви зможете зателефонувати на зазначені контактні номери телефонів і менеджер надасть необхідну консультацію. Як альтернативний варіант, є можливість замовити зворотній дзвінок, заповнивши всі необхідні дані або написати в чат і, найближчим часом вам нададуть відповідь або зв'яжуться з вами. Щоб стежити за новинами організації, ви можете підписатися на сторінки в соціальних мережах Facebook, Google +, YouTube. Також є власний блог компанії, де є можливість знайти багато корисної та цікавої інформації.

Следующая новость
Предыдущая новость

Куда пойти в Ростове-на-Дону? GPS Навигаторы по низкой цене в Алматы Измени свою жизнь с Вулкан Современный метод лечения зубов Тканевые ролеты в интерьере квартиры

Последние новости