Торшери в класичному стилі

10.10.2018 13:50 4

Нерідко для прикраси власного житла господарі використовують всілякі світильники з різними декоративними елементами. Більшість людей віддає перевагу класиці, тому і світильники вибирають виконані саме в класичному стилі.

В даний час одним з найбільш популярних, хоча і не дуже звичних різновидів світильників, є торшер. Але що він собою являє? Торшер - підлоговий світильник на високій ніжці і з абажуром, який закриває лампи. Цей прилад, на відміну від тієї ж люстри або бра, зручний тим, що його можна в будь-який час перемістити в будь-яку частину кімнати. Як уже було відзначено вище, класичний торшер має абажур і опору, але сучасні моделі можуть бути і без абажура з декількома світильниками, які кріпляться на загальній основі.

Незважаючи на те, що мода постійно змінюється, одне завжди залишається незмінним - класичний стиль, який поєднується абсолютно з будь-яким іншим напрямком. Але варто відзначити той факт, що класичний стиль сьогоднішнього дня і вчорашнього - це полярні поняття, які сильно відрізняються один від одного. Сучасні торшери відрізняються різноманіттям форм, кольорів, вставок у вигляді декоративних елементів і іншим. Вони більш граціозні, вишукані, естетичні. З усього різноманіття сучасних моделей торшерів дуже складно вибрати саме той, який найбільше впишеться в інтер'єр вашого житла. У дизайні інтер'єру торшери використовуються, перш за все, для створення затишку, комфорту в приміщенні. Зараз купити торшер недорого https://svetolux.com.ua/torshery-1.html дуже просто, але щоб вибрати ідеальну саме для вас модель, потрібно знати, які бувають види торшерів, на що звертати особливу увагу при їх виборі.

Різновиди торшерів

Класичні торшери діляться на два види:

- Стаціонарні. Як стає зрозуміло з назви, такі торшери в кімнаті знаходяться на фіксованому місці, хоча переміщати їх по кімнаті теоретично можливо, але практично це громіздкі світильники зі скляними плафонами, металевими підставками. Тому зайвий раз до них навіть торкатися не варто;

- Переносні. Такі світильники легші, тому їх можна вільно переставляти в будь-яку точку приміщення.

У більшості моделей торшерів можна регулювати висоту світильника і інтенсивність освітлення, а це важливі чинники, тому про це варто запитувати менеджера перед покупкою світильника.

Торшери є підлогові світильники:

- спрямованого світла;

- розсіяного світла;

- відбитого світла.

На це також слід звертати увагу, так як різні види торшерів виконують в приміщенні різні функції.

Крім того, варто відзначити той факт, що торшери відрізняються один від одного висотою, яка може коливатися в межах від 1 до 2,5 метрів. Високі дизайнерські торшери ідеально впишуться в просторому будинку з високими стелями, а для невеликої квартири найкраще вибрати компактні моделі.

Також перед покупкою вам слід визначитися з функціями і призначенням світильника в будинку. Якщо торшер вам необхідний в якості фонового освітлення, то не потрібно віддавати перевагу моделям з яскравим світлом. У тому випадку якщо ви плануєте купити Nowodvorski торшер для висвітлення певної частини кімнати, то краще вибирати більш потужні моделі. В якості фонового освітлення прекрасно підходять моделі з спрямованими вгору плафонами. Якщо торшер буде виступати в якості основного джерела світла для роботи, читання, то краще зупинитися на моделях з плафонами, спрямованими вниз.

Перед покупкою торшера обов'язково розгляньте всі плюси і мінуси, моделі, що сподобалася, порадьтеся з професіоналом і тоді ви зможете вибрати найкращу модель підлогового світильника конкретно для вашого будинку.

Следующая новость
Предыдущая новость

Требуются ли решебники в начальной школе? Мир азарта с GGПокерок Джойказино онлайн для азартных пользователей Лучший прикорм для зимней рыбалки Программа лояльности и ВИП-статус в «Azino»

Последние новости